Çiçek Siparişlerinde Doğum Günü Balonları

Artık doğum günü partileri çok daha neşeli bir atmosferde geçiyor. Çünkü doğum günü kutlamaları için verilen çiçek siparişlerinde doğum günü balonları da ilave edilebiliyor. Bu sayede daha gösterişli bir tablo eşliğinde teslimatı yapılan çiçekler haliyle atmosferi de bir anda değiştirebiliyor. Doğum günü balonları helyum gazı ile şişirildiği için uçan balon olarak çok daha şirin bir duruş kazanıyor.

Doğum günü parti alanlarını süslemede de sıklıkla kullanılan bu balonlar arasında aradığınız her rengi bulmanız mümkün olabilir. Genellikle çiçek siparişlerinde doğum günü balonları kırmızı ya da mavi gibi canlı renklerde dizayn ediliyor. Ancak elbette farklı renk seçenekleri de mevcut. Bu arada rakam şeklinde hazırlanan balonlardan da söz etmek lazım!

Rakamlı Doğum Günü Balonları

Doğum günü olan kişinin kaç yaşına girdiğine göre rakam seçimi yapılabiliyor. Bu sayede doğum günü parti alanının süslenmesi de mümkün olabiliyor. Gümüş rengi gibi parlak renklerde hazırlanabilen bu balonların da çiçekler ile birlikte sipariş verilebildiğini belirtmek gerekir.

Kalp şeklinde dizayn edilmiş olan balonlar da sevgiliye ya da eşe çiçek gönderirken tercih edilebilir. Özellikle kırmızı gül aranjmanları ile buluşan bu tasarımlar bir arada harika bir uyum da sergiliyor. Kırmızı kalpli balonlar ve kırmızı güllerden oluşan kocaman bir demet çiçek doğum günün heyecanını ve neşesini de ikiye katlayabiliyor. İnternetten de bu balon ve çiçek setlerini inceleyebilirsiniz.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.