Blog

Kadınlara Neden Çiçek Alınmalı

Çiçek almak da kadınların yüzyıllardır zarif ve naif bir davranış olarak niteledikleri bir durumdur. Çiçeklerin yüzyıllardır, tüm kıtalarda sevginin ifadesi olması da evrensel anlamda çiçek almayı özel ve kıymetli kılıyor. Dolayısıyla kadınlara neden çiçek alınmalı sorusu da kendiliğinden yanıtını bulmuş oluyor.

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgilinize özel bir hediye sunmak için muhteşem bir çiçek aranjmanı da alabilirsiniz. Kırmızı güller ile hazırlanan özel aranjmanlar, sevgiyi ve aşkı sembolize ettiğinden, bu özel gün için de gayet uygun bir seçim olacaktır.

Mavi Gülün Anlamları Saymakla Bitmiyor!

Mavi gül nerede yetişiyor sorusunu mutlaka aklınızdan geçirmişsinizdir. Aslında mavi gül doğada yetişmiyor. Özel boyama teknikleri kullanılarak beyaz güller mavi renge bürünüyor ve zamanla eski rengi olan beyaza geri dönüyor. Çok ender bulunan mavi gül, farklı kesimlerde pek çok anlama gelebiliyor.

Doğum Gününde Özel Bir Sürpriz Yapın!

Sevdiklerinizin doğum günlerinde fark yaratan seçimler yapabilirsiniz. Doğum gününe özel çiçek aranjmanlarına artık leziz yaş pastalar, sevimli ayıcıklar da eşlik ediyor. Sadece çiçek göndermek yerine bu setlere yönelebilir ve zarif bir sürpriz ile doğum gününü ilk kutlayan kişi siz olabilirsiniz.

Yılbaşı Gülü ve Öyküsü

Yaprakları beyaz ve kenarları da pembe olan yılbaşı gülü kışın ortasında dağlarda açan bir gül türüdür. Yılbaşı gülünün keşfedilme öyküsü bir hayli ilginç!

Partiler İçin Hazırlanan Şık Sepetler

Parti sepetleri ile katılacağınız tüm partilere lezzet katabilirsiniz. En leziz yiyecek ve içeceklerle dolu olan parti sepetleri hediye olarak gönderilebilir.

İlk Buluşmaya Hangi Çiçekle Gidilir?

İlk buluşmaya hangi çiçekle gidilmeli? İlk buluşma için uygun çiçekler hangileri? Erkekler ilk buluşmada asla bu çiçeği almamalı! Öğrenmek için tıklayın!

Güllerle Yapılan En Güzel Aranjmanlar

Güllerle hazırlanan aranjmanlar eşsiz güzelliği ile dikkat çekiyor. Çiftlerin yeni favorisi gül demetleri yerine gül aranjmanlarını göndermek oluyor.

Mavi Orkide Hakkında İlginç Gerçek

Mavi orkide nerede yetişiyor? Mavi orkide hakkında ilginç gerçekleri açıklıyoruz. Orkide çeşitleri arasında mavi orkide neden çok özel? Yanıtlar için tıklayın.

Craton Çiçeğinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Craton çiçeği nasıl sulanır? Kraton bitkisi budanır mı? Budama nasıl yapılmalı? Yaşam alanlarını süsleyen craton çiçeğine dair tüm bilgiler için tıklayın.

Siklamen Çiçeğinin Bakımı

Siklamen çiçekleri ev, ofis ve balkon gibi pek çok farklı bölgede bakımını üstlenebileceğiniz çiçek türleridir.

Papatya Çiçeği ve Özellikleri

Papatya anlamı nedir? Papatya çiçeğinin özellikleri, papatyanın anavatanı ve nasıl yetiştirilmesi gerektiği gibi tüm bilgileri öğrenmek için hemen tıklayın.

Kandil Çiçeği Bakımı Nasıl Yapılır?

Kandil çiçeklerinin bakımı son derece hassastır. Bu noktada sizler için hazırladığımız rehberiniz tüm bakım ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır!

Çiçekler Hakkında İlginç Bilgiler

Çiçekler hakkında daha önce hiç duymadığınız ilginç gerçekleri aktarıyoruz. Sizi bir hayli şaşırtacak olan çiçekler hakkında bilinmeyenler için hemen tıklayın.

Gül Nasıl Budanır?

Gül budama teknikleri ile ilgili çok fazla detay öğreneceksiniz. Tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır.

Uyku Çiçeği Olarak Da Bilinen Süs Yoncası

Kısa boylu bitkiler arasında yer alan süs yoncaları halk arasında uyku çiçeği olarak da bilinir.

Hanımeli Çiçeği Nasıl Yetiştirilir?

Hanımeli çiçeğinin nasıl yetiştirileceğini merak eden tüm müşterilerimiz için özel bir rehber hazırladık. İşte tüm detaylar

Balkonda Bitki Yetiştirmek İçin İpuçları

Balkonda bitki yetiştirmek isteyenler için harika önerilerimiz var. Bu makalemize mutlaka göz atın.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.