Hayırlı Olsun Çiçekleri

Yeni işyeri açan yakınlarınıza çiçek göndermeniz, onların mutluluğuna ve heyecanına ortak olmanız anlamına gelir. Genel olarak hayırlı olsun çiçekleri olarak da adlandırılabilen bu çiçekler aynı zamanda terfi alan yakınlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza göndermeniz için de ideal bir görünüme sahip oluyor. Tebrik etmek amacıyla gönderilen bu çiçeklerin hangileri olduğunu merak ediyor musunuz?

Aslında siz de hayırlı olsun çiçekleri göndermek istediğinizde, seçeneklerinizin son derece geniş olduğunu söyleyebiliriz. Tebrik etmek ya da hayırlı olsun mesajını iletmek için seçilen çiçeklerin başında kır çiçekleri geliyor. Buket şeklinde ya da şık bir vazo içerisinde hazırlanan kır çiçekleri rengarenk görünümleri ile bulundukları ortamın havasını değiştiriyor.

İşyeri Açılışları İçin Saksı Çiçekleri

Enerji veren kır çiçeklerine alternatif olarak papatyaların da bu amaçla gönderilen çiçekler arasında yer aldığınızı söyleyebiliriz. Alternatiflere de göz atmak isteyenler ise saksı çiçeklerini tercih edebilir. Özellikle yeni işyeri açılışları için saksı çiçekleri dekoratif açıdan da kullanılabiliyor. Dolayısıyla saksı çiçekleri, sizden giden hoş bir hatıra olma özelliğini de taşıyor.

Cam fanus içerisinde dizayn edilen ve farklı çiçek türleri ile hazırlanan aranjmanlar da yine hoş bir seçenek olabiliyor. Farklı çiçekler, renkleri ve görünümleri ile muhteşem bir uyum yakalayabiliyor. Haliyle oldukça gösterişli bir duruş kazanıyor. Son olarak önerimiz spatifilyum çiçekleri oluyor. İlginç yaprak görünümüne sahip olan bu çiçekler de “hayırlı olsun” mesajınızı sizin adınıza iletebilir.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.