İlk Buluşmada Hangi Çiçek Alınır?

Hoşlandığınız kişi ile ilk defa buluşacaksanız, çiçek alma düşüncesi gayet zarif bir düşünce olacaktır. Özellikle o kişiyi evden alacaksanız, mutlaka bir demet çiçek ile gitmelisiniz. Son derece etkileyici olacağından emin olabilirsiniz. Bu arada ilk buluşmada hangi çiçek alınır sorusunun yanıtına geçeceğiz. Ancak öncesinde kısa bir bilgi verelim.

Pek çok kadın elinde çiçek ile gezmekten rahatsız olur. Bu yüzden evinden almaya giderken bir kadına çiçek verdiğinizde önce onu bir vazoya koymak isteyecektir. Bu davranışından olumsuz etkilenmeyin. Bazı kadınlar çiçekler solmasın diye de hemen vazoya koymak isteyebilir. Şimdi ilk buluşmada hangi çiçek alınır sorusunun yanıtına geçebiliriz.

Sevdiği Çiçeği Öğrenmeye Çalışın!

Aslında buluşma öncesinde eğer imkanınız varsa, sevdiği çiçeğin hangisi olduğunu öğrenmeye çalışın. Eğer bunu başarırsanız ve sevdiği çiçeği alırsanız bir hayli etkileyici olacaktır. Eğer öğrenemezseniz beyaz ya da pembe güller harika bir seçim olur. Kırmızı gülü ilk buluşmada almanızı önermiyoruz. Çünkü kırmızı gül büyük aşk anlamına geliyor ve ilk buluşma için biraz fazla iddialı olabilir.

Papatyalar her kadının sempati duyduğu çiçeklerdir. Güle alternatif olarak sizlere önerimiz papatya almanız olacak. Eğer kokuya önem veriyor ve güzel kokan bir çiçek almak istiyorsanız lilyum da ideal bir alternatif olabilir. Lilyum kokusu yoğun olarak duyulan bir çiçektir. Hangi çiçeği seçerseniz seçin, sakın tek bir dal almayın. Çok basit kaçacaktır ve buket şeklinde bir çiçek almaya özen gösterin.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.