Kucak Dolusu Bahar Çiçeği

Baharın habercisi olan çiçekler özellikle ilkbahar mevsiminde çok daha canlı görünüyor ve renkleri de çok daha parlak oluyor.  Bu nedenle bahar aylarında gönderdiğiniz çiçeklerin çok daha etkileyici bir form sergilediğinden söz edebiliriz. Sevdiklerinize bahar aylarında kucak dolusu bahar çiçeği göndererek onları çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.  Bir kucak dolusu çiçek almak herkesi çok mutlu edecek!

Bu çiçek buketlerinde çok farklı çiçek türleri kullanılabiliyor. Gül, papatya,  gerbera, lisyantüs, lale ve daha pek çok farklı çiçek türü özel olarak hazırlanan bu harika aranjmanları süslüyor. Kimi zaman bir sepet içerisinde buluşan çiçekler bir sepet dolusu güzelliğe dönüşüyor. Kimi zaman da buket formunu alarak kucaklarda görsel bir şölen haline geliyor.

Bahar Çiçekleri ile Hazırlanan Aranjmanlar Muhteşem Görünüyor!

Tek bir çiçeğin birkaç farklı rengi kullanılarak hazırlanan aranjman çeşitlerinin de renkleri ile gösterişli ve dinamik bir görünüm sergilediğini söyleyebiliriz. Örneğin birkaç farklı renkte papatyanın bir araya gelmesi ve mevsim yeşilliklerinin de bu bukete eşlik etmesi ile  ortaya muazzam bir güzellik çıkabiliyor.

Bu çiçeklerin sıradan bir gün de sevdiklerinize sürpriz yapmak için tercih edebileceğiniz gibi özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Örneği yeni işe başlayan yakınlarınızı tebrik etmek ya da bebek sahibi olan sevdiklerinizin bu sevincine ortak olmak için bahar çiçeklerine yönelebilirsiniz. En güzel aranjmanlara göz atmak için de sitemize tıklayabilirsiniz.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.