Lavanta Bahçesinde Poz Veren Minnoş Köpekler

Sosyal medyada fenomen olan birbirinden güzel fotoğraflara her geçen gün yenileri ekleniyor. Son olarak görenleri bir anda gülümsetmeyi başaran, lavanta bahçesinde poz veren minnoş köpekler fenomen olmayı başardı. Aslında bu fotoğraflar tüm dünyada tıklanma rekorları kırdı da diyebiliriz. Polonya’nın ünlü lavanta bahçelerinde çekilen fotoğraflarda köpeklerin sevimliliği lavantaların muhteşem güzelliğini bile gölgede bırakıyor.

Fotoğraflar bu denli ilgi görünce, haliyle kimin objektifinden internete yansıdığı da merak konusu oldu. Merak edenler için hemen belirtelim, lavanta bahçesinde poz veren minnoş köpekler Alicja Zmysłowska isimli biri tarafından çekildi. Son derece başarılı kareler olarak değerlendirilen bu fotoğraflarda Alicja Zmysłowska hem kendi köpeklerini hem de arkadaşlarının sevimli dostlarını manken olarak kullandı.

Bu Köpekler Poz Vermeyi Seviyor!

Evcil hayvan besleyenler çok iyi bilir, bir kediye ya da köpeğe poz verdirmek son derece zordur. Objektife bakmalarını sağlasanız dahi, tam deklanşöre basacağınız esnada hareket eder, kafalarını çevirirler. Ancak Alicja Zmysłowska bu zoru başarmış gibi görünüyor. Fotoğraflara baktığınızda birbirinden sevimli köpeklerin gayet başarılı bir şekilde poz verdikleri, hatta objektife derin bakışlar attıkları görülüyor

Zira fotoğrafların bu denli sevilmesinin nedenleri arasında köpeklerin objektiflere sevimli bakışlar atmaları da var. Uçsuz bucaksız lavanta bahçelerinden yansıtan bu karelerin görenlerin içini açtığı aşikar. Sadece çiçeklerin estetik ve büyüleyici güzelliği değil, köpeklerin bu sevimli halleri de kartpostalları aratmıyor.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.