Sevgiliye Hangi Çiçek Gönderilmeli?

Özel bir günde ya da sıradan bir günde sevgilinize çiçek göndermek için özel bir seçim yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda sevgiliye hangi çiçek gönderilmeli sorusunun yanıtını da merak edeceksiniz. Sevgilinize mutlaka kırmızı gül göndermek zorunda olmadığını belirterek başlayabiliriz. Elbette aşkın çiçeği kırmızı güldür. Ancak sürekli kırmızı gül almak sevgiliniz için sıkıcı bir hal alabilir.

Orkide gönderebileceğiniz en özel çiçeklerden biridir. Çünkü kadınlar orkide çiçeğini çok sever ve sevgiliye hangi çiçek gönderilmeli sorusunun yanıtlarından biri de orkide olabilir. Aynı zamanda orkideler özel görünümleri ve sıra dışı duruşları ile de sevgililer için cazip bir seçenek olabiliyor. Orkideler genellikle tek dal ya da çift dal şeklinde beğeniye sunuluyor.

Sevgiliye Gönderilebilecek En Güzel Çiçekler

Laleler de sevgilinize gönderebileceğiniz çiçeklerden biridir. Asaletin çiçeği olan laleler ile artık muazzam aranjmanlar hazırlanabiliyor. Siz de seçiminizi bu özel çiçeklerden yana yapabilirsiniz. Sümbüller de yine bir diğer seçeneğiniz olarak çiçek çeşitleri arasından size göz kırpıyor. Sümbül çeşitleri ile şık bir duruş sergileyen aranjmanlara mutlaka göz atın.

Papatyalar ise masumluğu simgeler ve en güzel papatya çeşitleri ile göz kamaştıran tasarımlar hazırlanabiliyor. Siz de tercihinizi bu özel çiçeklerle hazırlanmış buketlerden yana yapabilir ve sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Elbette aranjman olarak dizayn edilen ve farklı çiçek türlerinin bir arada uyum içerisinde kullanıldığı tasarımlar da göz atmayı hak ediyor.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.