Yengeç Burcu Çiçeği

Dürüstlükleri ve son derece naif olmaları ile ön plana çıkan yengeç burcu insanları aslında çiçeklerin büyük bölümünden çok hoşlanır. Çünkü doğaya düşkün olan bu insanlar çiçeklerin yaşam alanlarında bulunmasını sever ve bu yüzden sıklıkla çiçek çeşitlerine de göz atar. Peki, yengeç burcu çiçeği hangileri olabilir? Bu konuda bir çiçek sıralaması yapmak mümkün olabilir. En genel şekli ile Akdeniz kıyılarında yetişen çiçeklerden çok hoşlandıklarını söyleyebiliriz.

Akdeniz lalesi özellikle canlı renkleri ile yengeç burcu çiçeği olabiliyor. Çünkü renkleriyle bu burcun insanlarını en çok etkileyen çiçeklerin başında laleler geliyor. Aslında laleler ile yengeç burcu insanlarının ortak yönleri de var. Her ikisi de kendi halinde yaşamak ister ve rahatsız edilmekten hiç hoşlanmazlar.

Yengeç Burcunun Çiçeği Nedir?

Beyaz güller bu burcun insanlarına hitap eden çiçekler arasında yer alıyor. özellikle bir aranjman şeklinde dizayn edilmiş olan beyaz güller bu burcun insanlarını çok daha fazla etkileyebiliyor. Burcu yengeç olan yakınlarınıza hiç tereddüt etmeden beyaz güller gönderebilirsiniz.

Son olarak papatya ve benzer çiçeklerden de hoşlandıklarını belirtmemiz lazım. Gerbela çiçekleri papatya çiçeklerine olan benzerlikleri ile tanınır. Papatya grubunda yer alan bir diğer çiçek de krizantem çiçekleridir. Bu üç seçenekten dilediğinizi hiçbir endişe yaşamadan seçebilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde çiçeklerle hazırlanan aranjman modellerinin de bu burç tarafından çok beğenildiğini belirtmekte fayda var.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.