Anneler Günü İçin Hangi Çiçek Gönderilmeli?

Annelere minnettarlığımızı belli etmemiz için geri sayım başladı. Bu özel gün elbette çiçeklerle taçlandırılmalı. Peki, anneler günü için hangi çiçek gönderilmeli sorusunun yanıtını biliyor musunuz? Elbette bu sorunun tek bir yanıtı yok. Annenizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı çiçek aranjmanı bulunuyor. Seçenekleriniz bir hayli geniş.

En çok tercih edilenler arasında orkidelerin başı çektiğini söyleyebiliriz. Annelere kalıcı bir çiçek göndermek isteyenler için anneler günü için hangi çiçek gönderilmeli sorusunun yanıtı saksı çiçekleri olmalı! Saksı çiçekleri arasında ise popülerlik kazanan orkideler ilk sırada geliyor. Ancak elbette farklı seçeneklerin de olduğunu belirtmeliyiz.

Anneler Gününe Özel Çiçek Aranjmanları

Bu özel günde buket şeklinde dizayn edilen çiçek çeşitlerini de gönderebilirsiniz. Kırmızı güller yine seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kırmızı güllerle hazırlanan çok sayıda farklı aranjman bulunuyor. Annenize bu özel çiçekleri gönderebilir ya da tercihinizi rengarenk aranjmanlardan yana kullanabilirsiniz. Renkli çiçekler her daim daha dinamik ve daha pozitif bir görünüm sergiler.

Anneler için mevsim çiçeklerinden hazırlanan renkli buketlerin de tercih edilebileceğiniz belirtelim. Aynı zamanda cam vazo içerisinde dizayn edilen özel aranjmanlar da göz alıcı duruşları ile ön plana çıkıyor. Tercihinizi bu özel aranjmanlardan yana kullanabilir ya da teraryum çeşitleri ile bir farklılığa imza atabilirsiniz. Birbirinden şık çiçek çeşitleri arasından dilediğinizi seçin. Yeter ki annenler gününde annenizi çiçeksiz bırakmayın!

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.