Cam Vazoda Güller

Aşkın En Saf Hali
En Ucuz Çiçek 5 gül
Beyaz Vazo Gül
Gökkuşağı Gülleri
Su  Kraliçesi 8 Ad. Gül
Su Perisi
Kızıl Kalp
Ayıcık-Cam Vazo Güller
Aşk Sürprizi
Fanus 7 Ad Gül
Fanus 5 gül
Fanus Beyaz Gül
Aşkın Simgesi
Vazo Pembe Gül
Büyük Aşk
Büyülü Fanus-7 Gül
Cam Vazo 11 Gül
Cam Vazo 8 Gül
Camda 15 Ad. Kırmızı Gül
Fanus 4 Gül
Kalp 9 Ad. Gül
Kış Aşkları
Papatya Rüyası
Pasta ve Cam Vazo Gül
Teraryum Ayıcık
Teraryum Ölümsüz Gül
Vazo Sarı Gül

Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz anlarda aklınıza gelen ilk seçenek çiçek göndermek oluyorsa, cam vazoda güller tercihiniz olabilir. Özellikle şık bir çiçek göndermeyi isteyenler için seramik ya da cam vazoda yer alan güller oldukça iyi bir seçim olacaktır. Fanusta 6 kırmızı gül de hiç fena fikir değildir.

Evlilik yıl dönümü, sevgililer günü ve doğum günleri gibi özel günlerde cam vazoda kırmızı güller kusursuz bir seçim olacaktır. Tabi alternatif olarak pembe, sarı ve beyaz güller de tercih edilebilir. Özellikle çiçeğin gönderileceği kişinin sevdiği gül rengi biliniyorsa, ona uygun seçim yapmak çok daha anlamlı bir sürpriz olmasını sağlar. Tabi ki gül gönderirken sayıların verdiği mesajlara da dikkat etmek gerekiyor.

Kütahya Merkezde Cam Vazoda Gül Gönderme

Güller oldukça narin ve değerli çiçeklerdir. Gönderim esnasında zaman kaybının oluşması canlılıklarını yitirmelerine neden olur. Bu nedenle tercih edilen çiçekçinin şehri çok iyi tanıyan, her adresi kolaylıkla bulabilecek beceri ve yeterlilikte olması gerekir. Cam vazoda gül seçiminde bulunmak bukete nazaran daha risksiz bir işlem olacaktır. Kütahya merkezde çiçek göndermek isteniyorsa, Çiçekçim Çiçekçilik olarak bu konuda tam anlamıyla profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Doğrudan çiçekçi ile iletişime geçerek, cam vazoda güller ya da diğer çiçek seçenekleri içerisinden seçiminizi bildirebilirsiniz. Söz verildiği süre zarfında, söz verildiği şekilde iletilen çiçekler, sizi memnun, sevdiklerinizi ise mutlu edecektir.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.