Kutulu Çiçekler

Kelebek Buketi Işıklı
Kutu Harf Güller
Kutuda Gül 7 Ad.
Kutuda Gül 12 Ad.
Büyük Ayı-Güller
Hoş Geldin Yeni Yıl
Kutu Harf Güller 6 Ad.
Kutuda Gül 11 Ad.
Kutuda Gül 13 Ad. Pembe
Kutuda Gül 19  Ad.
Kutuda Gül 8 Ad.

Kutulu çiçek çeşitleri, çiçek aranjmanlarını tercih etmek isteyen ancak farklı ve etkileyici bir sunum yapmak isteyenlerin tercih ettiği çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan kutulu çiçekler sevdiklerinize özel günlerde gönderebileceğiniz en anlamlı ve özel hediyeler arasında bulunuyor.

Canlı ve rengarenk çiçekler ile oluşturulan kutulu çiçekler özel günlerinizin daha da özel olabilmesini sağlıyor. Romantik sürprizler yaparak sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız kutulu çiçekleri sizler de tercih edebilirsiniz. Görselliğin tamamen ön planda tutulduğu kutudaki çiçekler sizlere unutulmaz bir sürpriz hazırlayabilmeniz için imkan tanıyor.

Estetik Tasarımlı Kutu Çiçekler

Dekoratif açıdan şık olan kutularda tasarlanan ve hoş çiçekler ile bir araya getirilen kutulu çiçekler, farklı renklerdeki kutu çeşitlerinden üretiliyor. Zarif tasarımlara sahip olan kutulu çiçekler arasında genellikle güllü olan çeşitler ilgi görüyor. Kutuda yer alan kırmızı gülleri sevdiklerinize özel günlerde sizler de hediye edebilirsiniz.

Nadide bir hediye olan çiçekleri en etkileyici şekilde sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız kutudaki çiçek çeşitlerine sizler de göz atabilirsiniz. Rengarenk tasarımlar, sıcak ve mutlu bir havaya sahip olan bu çiçek çeşitleri dekoratif açıdan şık duruşu ile sevdiklerinizin daha da mutlu olmasını sağlıyor.

Çiçek Hediyenizi En İyi Etkileyici Şekilde Sunun

Kütahya Çiçekçi olarak sizlere sunduğumuz kutulu çiçekleri adrese teslim edilecek şekilde sipariş edeceğiniz zaman ufak bir not eklemeyi de unutmamalısınız. Hediyenizi en iyi şekilde sunabilmenizi sağlayan kutulu çiçekler ile yıldönümlerinizi, sevgililer gününü ya da tamamen normal günleri daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Uygun fiyatlı olarak sunduğumuz kutulu çiçek modelleri her kişinin zevkine ve beğenisine hitap edebilecek çeşitlere sahiptir. Kütahya Çiçekçi olarak sizlere tüm çiçek çeşitlerimizde aynı hizmet kalitesinde profesyonel hizmetler sunmaktayız.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.