Cenaze Çelenkleri

Bahar Cenaze Çelenk
Duble Cenaze Çelenk
Ekonomik Cenaze Çelenk
Gerbela Cenaze Celenk
Karanfil Cenaze Çelenk
XL Cenaze Çelenk
XS Cenaze Çelenk
XXL Cenaze Çelenk

Cenazelerde aileye taziye iletirken yanlarında olduğunu bildirmenin bir yolu da çelenk göndermektir. Cenaze çelenkleri camilere gönderildiğinde orada bulunulamıyor olsa bile, yokluğunu telafi etme çabası gösterdiği anlaşılır. Cenazede bulunmadığı için söz konusu olabilecek kırgınlıklar da bir nebze olsun ortadan kaldırılmış olur. Cenaze çelenkleri de tıpkı diğer çiçekler gibi önceden sipariş edilerek adrese gönderilebilir. Kütahya’nın tüm camilerine, cenaze namazına son yarım saat kalaya kadar çelenk teslimatı yapılabilmektedir.

Nasıl Bir Cenaze Çelengi Gönderilmeli?

Cenazeler insanların acı günleridir ve kayıpları nedeniyle kötü bir ruh hali içerisinde olurlar. Ölen kim olursa olsun bu üzüntülü bir durum olduğu için cenaze çelengi seçerken düğün çelengi gibi bir seçimin yapılmaması gerekir. Zaten çiçekçilerde cenaze için söz konusu olan çelenkler farklı şekillerde tasarlanır. Burada çiçek seçiminden aranjmana varan detaylar çok da mesele olmamalıdır. Çünkü söz konusu olan bir kutlama değil, cenazedir. Ona uygun olan bir cenaze çelengi seçimi yapıldıktan sonra merhum için cenaze namazı kılınacak olan camiye gönderim sağlanması istenebilir.

Kütahya’da cenaze çelenkleri konusunda daha fazla seçeneğe sahibiz ve daha özenli bir çalışma sürdürüyoruz. Tüm teslimatlarımızda müşterilerin beklentisine göre hareket ediyor ve tam zamanında teslimatı gerçekleştiriyoruz. Kütahya camilerine de cenaze çelenkleri gönderiminde zaman ya da cami karışıklığı yaşanmadan, belirlenen sürede, belirlenen yerde istenilen çelengi teslim edeceğimizi garanti ediyoruz.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.