Cam Vazoda Çiçekler

Bayram Şekeri
Spatifilyum
Mavi Şimşek Aşkı
Saf Sevgi
Su Perisi
Kır Papatyası
Cam Vazo Rengarenk Gerbela
Aşkın Adı
Camda İlk Bahar
Fanusta Karanfil
Bahar Fısıltısı
Beyaz Rüyalar
Kırmızı Beyaz Masal
Aşkım Benim
Camda Taze Çiçekler
Camda Bahar
Yaz Çiçeği
Rengarenk Fanus
Papatya-Ayıcık
Gerbela Rüzgarı
Aşkım Benim
Seramik Krizantemler
Fanus Kazablanka
Kütahyada Güz
Aşk Yıldızı
Bahar Şarkısı
Renkli Bahar Vazo

Çiçekler bulundukları ortamın enerjisini değiştirir ve anında güzelleştirmeyi başarır. Baharın gelmesiyle birlikte hissedilen mutlulukta onların payının olmadığı söylenemez. Özellikle kadınların çiçeklere olan merakı ve düşkünlüğü herkes tarafından bilinir. Kaç yaşında olursa olsun, çiçek aldığında yüzü aydınlanmayacak bir kadın yoktur. Bu nedenle özel günlerde ya da sebepsiz yere bir mutluluk nedeni olmak istediğinizde, hayatınızda değerli olan tüm kadınlara çiçek göndermeyi denemelisiniz. Cam vazoda çiçekler hem şıklıkları hem canlılıkları hem de mis kokuları ile akıllarını başlarından almayı başaracaktır. 

Neden Vazo Çiçekleri Almalı?

Aldığınız ya da gönderdiğiniz çiçeklerin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, vazolu çiçekleri tercih etmekisiniz. Cam vazo çiçekleri, ortamda şık bir detay olmayı başarırken, buketler gibi kısa sürede kuruyup gitmez ve günlerce tazeliğini koruyabilir. Özenle yapılan mevsim çiçekleri aranjmanlarının bir gün ömürlü olmasını istemiyorsanız, vazo çiçekleri göndermeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Saksı çiçekleri de bu açıdan bakıldığında iyi bir seçenektir. Ancak saksı çiçeklerinde estetik detaylar oluşturmak oldukça sınırlıdır. 

İş tebriği gibi bir sebeple ofis ortamına çiçek göndermek istiyorsanız; fanus içinde ya da seramik ve cam vazolu çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler zarif tasarımları ile iş ortamına uygundur. Üstelik buket gönderildiğinde ofiste onu suya koymak için bir vazo bulmak pek de mümkün olmaz. Bu ihtiyacı da ortadan kadıracak olan cam vazoda çiçekler, Kütahya’nın her yerine kolaylıkla gönderilebilir.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.