Cam Vazoda Çiçekler

Spatifilyum
Kütahyada Mayıs
Mayıs Baharı
Rengarenk Fanus
Renkli Bahar Vazo
Su Perisi
Aşk Yıldızı
Kütahyanın Baharı
Gökkuşağı Fanus
Fanus 5 gül
Fanus Beyaz Bahar
Bahar Şarkısı
Aşkım Benim
Fanus Kazablanka
Fanus Papatya Balık
Fanus-Mavi
Gerbela Rüzgarı
Saf Sevgi
Kucak Dolusu Bahar
Mavi Şimşek Aşkı
Seramik Krizantemler
Teraryum Ayıcık
Teraryum Ölümsüz Gül

Çiçekler bulundukları ortamın enerjisini değiştirir ve anında güzelleştirmeyi başarır. Baharın gelmesiyle birlikte hissedilen mutlulukta onların payının olmadığı söylenemez. Özellikle kadınların çiçeklere olan merakı ve düşkünlüğü herkes tarafından bilinir. Kaç yaşında olursa olsun, çiçek aldığında yüzü aydınlanmayacak bir kadın yoktur. Bu nedenle özel günlerde ya da sebepsiz yere bir mutluluk nedeni olmak istediğinizde, hayatınızda değerli olan tüm kadınlara çiçek göndermeyi denemelisiniz. Cam vazoda çiçekler hem şıklıkları hem canlılıkları hem de mis kokuları ile akıllarını başlarından almayı başaracaktır. 

Neden Vazo Çiçekleri Almalı?

Aldığınız ya da gönderdiğiniz çiçeklerin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, vazolu çiçekleri tercih etmekisiniz. Cam vazo çiçekleri, ortamda şık bir detay olmayı başarırken, buketler gibi kısa sürede kuruyup gitmez ve günlerce tazeliğini koruyabilir. Özenle yapılan mevsim çiçekleri aranjmanlarının bir gün ömürlü olmasını istemiyorsanız, vazo çiçekleri göndermeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Saksı çiçekleri de bu açıdan bakıldığında iyi bir seçenektir. Ancak saksı çiçeklerinde estetik detaylar oluşturmak oldukça sınırlıdır. 

İş tebriği gibi bir sebeple ofis ortamına çiçek göndermek istiyorsanız; fanus içinde ya da seramik ve cam vazolu çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler zarif tasarımları ile iş ortamına uygundur. Üstelik buket gönderildiğinde ofiste onu suya koymak için bir vazo bulmak pek de mümkün olmaz. Bu ihtiyacı da ortadan kadıracak olan cam vazoda çiçekler, Kütahya’nın her yerine kolaylıkla gönderilebilir.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.