Çelenkler (Düğün-Açılış)

Pembe-Sarı Çelenk
Çift Göbek Çelenk
Kırmızı Karanfil Çelenk
Ekonomik Çelenk
Baharın Tazesi Çelenk
Beyaz Gerbela Çelenk
Ekonomik Düğün Çelenk
Duble Çelenk Yıldız
Gerbela Çift Göbek Çelenk
Kalp Çelenk
Karanfil Çift Göbek Çelenk
Krizantem Çelenk
Pembe Gerbela Çelenk
Sarı Sıcak Çelenk
Taptaze Çelenk
Taze Çelenk
Ters Çelenk

Düğün ve açılışlar için nezaket bildiren davranışlardan biri çelenk göndermektir. Özellikle davete katılım gerçekleştirilemiyorsa, bu durumu telafi etmek için özenle hazırlanmış bir çelenk göndermek gerekir. Çelenklerin uzun süre güzel görünümünü koruyabilmesi için dayanıklı çiçeklerin kullanılması gerekir. Genellikle kasımpatı, cinya, gerbela gibi çiçeklerin kullanıldığı çelenkler, aralara katılan yeşil dallar sayesinde çok daha şık bir hal alır.

Göndericinin adı gibi bilgilerin yazıldığı şerit de özenli bir şekilde hazırlandığında oldukça güzel bir görünüm yakalanır. Kütahya’daki açılış ve düğün gibi faaliyetlere farklı tür ve şekillerde çelenkler göndermek için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Çelenk Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Her şeyden önce çelenk gönderilecek ortama uygun olmalıdır. Eğer bir düğün ya da açılış söz konusu ise standart çelenk modelleri tercih edilebilir. Ancak sergi gibi, sanat galerisi ya da benzer alanlar için gönderim sağlanacaksa daha şık ve farklı çelenkler uygun olacaktır. Yıldız çelenk böyle durumlarda birçok kişinin tercihi oluyor. Ekonomik olarak masraftan kaçmayanlar için düğünlere özel kalp çelenkler de farklılık yaratıyor.

Çelenk gönderirken kullanılacak olan çiçeklerin seçimi özel olarak belirlenebilir. Ancak bu çiçekçinin görüşüne göre belirlenmelidir. Çelenkte duramayacak narinlikte bir çiçek, birkaç saat içerisinde çelengin tüm ihtişamının bozulmasına neden olur. Kütahya merkezde çelenk göndermek isteyenlerin güvendiği nokta haline gelen Çiçekçim Çiçekçilik olarak, düğün ve açılışlar için çelenk hazırlamada şehrin en iyisiyiz.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.