Gül Buketleri

Kırmızı Geceler 17  Gül
Dalında 5 Ad Gül
Gül Buketi 100 Ad.
Güzeller Güzeli  11 Ad. Gül
Gül 25 Adet Günün Fırsatı
Gül Buketi 29 Ad.
İndirim 38 Ad Gül Buket
61 Gül Günün Fırsatı
Şok-Şok 250 Ad. Gül
Kırmızı Gül 9 Adet
41 Adet Gül
Pasta-9 ad.Gül
Gül buketi 7 Ad.
Seramik 9 Ad.Gül
Pasta-4 Ad.Gül
Kış Masalları 13 Ad. Gül
Aşk Çiçeği  22 Ad. Gül.
Gül Buketi 38 ad.
Balıklar ve Güller
Ayıcık-11 Ad.Gül
Pasta-17 Gül
Kırmızı Güller 15 Ad.
Aşkı İlahi
Kırmızı-Beyaz Güller
18 Gül Buketi
45 Ad. Kırmızı Gül
Pasta-Ayıcık-7 Ad. Gül
Beyaz Gül Buket 41 Ad
Beyaz Gül 101 Ad.
Gül Buketi 29 Adet
Ayıcık-13 Ad.Gül-Pasta
Renkli 10 Ad. Gül
Pembe Gül Buketi
202 Adet Gül
141 Adet Gül Günün Fırsatı
Gül Buketi 19 Ad
Ayıcık-Güller
Aşk Başka
Güzel Kırmızı Gül 15 Ad.
Büyük Ayı-Güller
Papatya Cenneti
Mavi Gül Buket
Aşk Masalı 19 Ad. Gül

Tüm kadınların ortak beğeni unsurlarından biri şüphesiz ki güller. Kırmızı, pembe, beyaz derken her rengiyle büyülemeyi başaran bu çiçekler, buket şeklinde sunulduklarında muhteşem görüntülere sahip oluyor. Bu sebeple özel günlerin vazgeçilmezleri arasında gül buketleri de yerini alıyor. Farklı sayılarda olması bile bir anlam ifade edebilen gül buketi seçenekleri, sevgiyi belli etmenin de en güzel yollarından biri olarak dikkat çekiyor. 

Kütahya Gül Buketleri Siparişi

Kütahya’da gül buketi siparişi vermek isteyenlerin ortak tercihi haline gelen Kütahya Çiçekçi, direkt çiçekçi ile temas halinde olabilmeye imkân sunuyor. Böylece gönderim sağlayan herkes rahatlıkla derdini anlatabiliyor ve bir disiplin söz konusu olduğu için gül buketleri problemsiz şekilde teslim ediliyor. Özel günler için istediğiniz aranjmanları hazırlatabileceğiniz, canlı ve mis kokulu gülleri ile beklentilerinize çözüm olabilecek kapasiteye sahip olan Kütahya Çiçekçi, işinizi şansa bırakmanıza da izin vermiyor. 

Beyaz gül buketleri, 36’lı kırmızı güller, pembe gül buketleri, peluş oyuncaklı güller ve diğer gül buketleri site üzerinden rahatlıkla incelenebiliyor. Tek tek inceleyerek hangi buketi göndereceğinize karar verebilir, sonrasında temasa geçebilirsiniz. Direkt Kütahya merkezli ve Kütahya’ya hizmet veren Çiçekçim Çiçekçilik olarak; adres bulamama, adresi bulana kadar çiçeklerin canlılığını yitirmesine neden olma gibi riskleri de ortadan kaldırıyoruz.

Göndermek istediğiniz çiçek bir gül buketi ise, en güzel gül buketlerini burada bulabilir, kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.