Orkideler

Çift Dal Orkide Renkli
Saksı Orkide Tekli
Orkide Güller
Çift Dal Orkide Beyaz
Dört Dallı Orkide Beyaz
Saksıda Orkide Çift Dal
Çift Dal Orkide
Çift Dal Orkide ve Balon
Altı Dallı Lila Orkide
Saksı Çift Dal Orkide
Orkide Mix
Çift Dall  Orkide-Ayıcık

Orkideler, şüphesiz ki herkes için en özel çiçeklerden biri. Narin yaprakları, büyüleyici kokusu, benzersiz renkleriyle dikkat çeken bu çiçekler; iş tebriği, evlilik yıl dönümü, doğum günü ve diğer tüm özel günlerde sıklıkla tercih ediliyor. Değerli bir çiçek olması sebebiyle fazlasıyla ilgi gören ve beğeni kazanan orkideler, uzun sürede dayanıklı çiçeklerdir. Özellikle ofis ortamları için en uygun çiçek türü olduğundan, yeni iş ya da terfi alınması tebriklerinde gönderilmesi uygundur. Beyaz, mor, pembe ve mavi gibi renk seçenekleri bulunan orkideler, renklerine göre farklı anlamlar da taşır.

Hangi Renk Orkide Göndermeli?

Orkidelerin renkleri bazı duyguları temsil eder. Beyaz orkide masumluğun ve saf aşkın sembolüdür. Bu sebeple özellikle sevgiliye ve eşe göndermek için uygun çiçektir. Ayrıca evlilik yıl dönümü gibi tarihlerde de beyaz orkide tercih edilebilir. Mor orkide ise sevginin sembolüdür. Başta anneler olmak üzere sevilen herkese rahatlıkla gönderilebilir. Pembe orkide de dostluğun sembolüdür. En yakın arkadaşınız kariyerinde bir başarı elde ettiğinde pembe orkide göndermek oldukça iyi bir seçim olabilir.

Her ne kadar az bulunuyor olsa da mavi renk orkide de vardır. Bilgeliğin sembolü olan bu orkide, görüşlerine önem verdiğiniz, fikirlerini sevdiğiniz herkese gönderebileceğiniz türde bir çiçektir. Kütahya’da orkide göndermek isteyenler için Çiçekçim Çiçekçilik olarak, her mevsim en taze ve güzel orkideleri bulundurmakta ve özenle hazırlamaktayız.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.