Teraryumlar

Su  Kraliçesi 8 Ad. Gül
Teraryum Ayıcık
Teraryum Duble
Teraryum Elma
Teraryum Kız Bebek
Teraryum Ölümsüz Gül

Teraryum, ufak bahçe şeklinde tasarlanan ve farklı ölçülerdeki saksılar ile birlikte cam fanuslara veya tercihe göre açık doğal ahşap parçalarına düzenlenen dekoratif çiçeklerdir. Yeşil bitkiler ve çiçeklerden oluşan teraryumlar yaratıcılığın en iyi şekilde sergilendiği çiçek aranjmanları olarak da adlandırılmaktadır.

Kendi malzemelerinizi seçerek istediğiniz şekilde bir teraryum dizayn edebilmeniz mümkündür. İsterseniz çocukların içerisinde yer aldığı ufak bir park, isterseniz güzel bir köy manzarası veya minik bir park inşa edebileceğiniz teraryumlar rengarenk duruşları ile mekanlarınıza farklı bir hava katabilecek etkiye sahiptir.

Küçük Bahçeler ile Gelen Sıcaklık: Teraryumlar

Farklı boyutlarda üretilen teraryumların toprağı, çakıl taşları ve çimenlik gibi farklı malzemeleri de bulunur. Kendi teraryum bahçeniz içerisine yerleştirebileceğiniz dekoratif ve şık malzemeleri daha sonra ekleyerek özel bitkilerinizi teraryum içerisinde yetiştirebilirsiniz.

Kütahya Çiçekçi olarak sizlere sunduğumuz teraryum çeşitlerimiz arasında genellikle kaktüsler ve sukulentler yer almaktadır. Minik boylarda olan ve herkesin beğenisini kazanan teraryumlar, sevdiklerinizi de mutlu edebilmeniz için ideal olan seçenekler arasında yer almaktadır. Sevdiklerinizin beğenisine göre seçim yaparak sizler de teraryum siparişlerinizi bize iletebilirsiniz.

Özenle Hazırlanan Teraryum Modelleri

Minyatür çiçeklerin de içerisinde yer alabildiği teraryum çeşitlerini annenize, sevgilinize, arkadaşlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza istediğiniz günlerde gönderebilirsiniz. Doğum günleri gibi özel günlerde de teraryum göndermeyi tercih edebilirsiniz. Özel ve sıradan günler için hediye olarak seçebileceğiniz teraryumları sizler için büyük bir özen ile hazırlamaktayız.

Geniş bir seçeneğe sahip olan teraryum çeşitlerimiz arasında herkesin beğenebileceği ve zevkine uyan modeller yer almaktadır. Kütahya Çiçekçi olarak uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz teraryumları özenle seçtiğimiz bitkilerden hazırlamaktayız. Uzun süreli kullanabileceğiniz bitkilerden ve malzemelerden tasarlanan teraryumlar, mekanlarınızda hoş ve samimi bir hava katabilecek etkiye sahiptir.

+ devamını oku - daha az göster
© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.