Aslan Burcuna Hangi Çiçek Gönderilir?

Yakın zamanda birine çiçek göndermeniz gerekiyor ve hangi çiçeği sevdiği hakkında hiçbir fikriniz yok. Eğer burcu aslan ise aslan burcuna hangi çiçek gönderilir sorusunun yanıtını öğrenmeniz ve bu çiçek seçeneklerine yönelmeniz yeterli olacak. Öncelikle aslan burcunun lider ruhlu olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden sıradan bir çiçek yerine gösterişli çiçeklere yönelmeniz gerekiyor.

Aslan burcu gösterişi sevdiğinden seçtiğiniz çiçeğin şık bir aranjman olması düşünülebilir. İddialı ve gösterişli çiçeklerin bir arada kullanılması ile hazırlanan bir aranjman aslan burcuna hangi çiçek gönderilir sorusunun da yanıtı olabilir. Mevsim buketleri bu noktada mutlaka göz atmanız gereken çiçekler arasında yer alıyor. Büyük yapraklı papatyalar ile hazırlanan ve yeşillikler ile süslenen modellere de göz atabilirsiniz.

Aslan Burcuna Uygun Olan Çiçekler

Bu arada orkide de aslan burcuna en uygun çiçeklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle özel bir yöntem uygulanarak mavi renge bürünmesi sağlanan orkideler hem eşsiz olmaları hem de sıra dışı duruşları ile sizin için harika bir seçenek olabilir. Mavi orkidelere alternatif olarak beyaz ve pembe olan orkideleri de tercih edebilirsiniz.

Eğer çiçek göndereceğiniz kişi eşiniz ya da sevgiliniz ise bu durumda aslan burcu için güllerin de uygun olduğu bilgisinden yola çıkın. Artık güller kullanılarak birbirinden güzel aranjmanlar hazırlanıyor. Göz alıcı bir duruş sergileyen bu tasarımları da mutlaka inceleyin. Çünkü şıklıkları ve romantik duruşları ile gül aranjmanları adeta büyülüyor.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.