Davet & Organizasyon Çiçekleri

Çeşitli davetlerde mekanın süslenmesi ve daha şık bir form kazanması için çiçekler en ideal materyal olabiliyor. Bunun için özel olarak hazırlanan davet & organizasyon çiçekleri kullanılıyor. Gösterişli bir form kazandırılarak dikkat çekecek bir şıklığa bürünen bu özel çiçek aranjmanları kimi zaman vazoda kimi zaman da şık seramik saksılarda karşımıza çıkıyor.

Davetler ve çeşitli organizasyonlar için hazırlanan çiçek aranjmanları genellikle en taze çiçekler kullanılarak dizayn ediliyor. Bu sayede çok uzun süre diri görünümünü koruyabiliyor. Ayrıca sadece tek bir çiçek türü değil birkaç farklı çiçek türü kullanıldığı için ortaya muazzam bir renk karnavalı çıkıyor. Görsel açıdan adeta bir şölen olan bu renkli çiçeklerin eşsiz güzellikleri mekana sıra dışı bir görünüm kazandırıyor.

Şans Bambuları da Davetlerde Kullanılamaya Başlandı

İyi şans getirdiğine inanılan bambuların da artık davetlerde ya da organizasyonlarda daha sık kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Mekana naturel bir atmosfer kazandırmak için şanslarının egzotik güzelliklerinden faydalanabiliyor. Genellikle uzun ve ince bir vazo içerisinde konumlandırılan şans bambuları düz ya da kıvrımlı bir görünüm sergileyebiliyor.

Aynı zamanda minyatür ağaçların da dekoratif amaçlı olarak  çeşitli organizasyonlarda boy göstermeye başladığı dikkatlerden kaçmıyor.  Bonsai çeşitleri bu minyatür ağaçlar arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Eğer siz de yakın zamanda bir organizasyon düzenleyecekseniz tüm bu çiçek çeşitlerini online sipariş sitemizde bulabilirsiniz.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.