Güllerle Yapılan En Güzel Aranjmanlar

Aşkın ve derin sevginin simgesi haline gelen ve çiftlerin birbirlerine gönderim için en çok tercih ettiği çiçeklerin başında gelen güller artık en güzel aranjmanları da süslemeye başladı. Güller pek çok çiçek ile kıyaslandığında dayanıklı olmalarıyla da ön plana çıkıyor. Kesildikten sonra uzun süre solmadan kalabilen ve aynı zamanda muhteşem kokusunu uzun süre kaybetmeyen güller canlı renkleriyle yaşam alanlarını süslüyor.

Sevimli Ayıcık ve Gül Aranjmanları

Güller her daim gönderimi yapılabilen çiçeklerden biridir. Kırmızı güllerin yanı sıra beyaz ve pembe güller de aranjmanlarda hayat bulan çiçekler arasında bulunuyor. Çiftler için bambaşka bir önemi olan gül aranjmanlarına artık sevimli ayıcıklar da eşlik edebiliyor. Sevdiğiniz kişiye aşkınızı anlatmak için bir demet gül ile birlikte sevimli bir ayıcığın gönderimini de yapabilirsiniz.

Güller vazo içerisinde de sunumu yapılabilen çiçeklerden biridir. Şık bir vazoda taze ve diri görünümleri ile dikkat çeken bu tasarımlar hem evlere hem de işyerlerine gönderilebilir. Birkaç farklı renkte güllerle hazırlanan aranjmanlara alternatif olarak sadece tek bir renkte gül ile hazırlanan aranjmanlar da göz alıcı bir duruş sergiliyor.

Ayrıca kır çiçekleri gibi farklı çiçeklerle birlikte de güllerin muhteşem bir uyum yakaladığını söyleyebiliriz. Rengarenk aranjmanlar diğer çiçek buketlerine nazaran daha dinamik bir görünüm sergilediğinden doğum günü gibi özel günlerde bu renkli aranjmanlar tercih edilebilir.

Güllerle Hazırlanan Gelin El Çiçekleri

Beyaz güller bugünlerde en çok gelin el çiçeği olarak tercih ediliyor. Gelinlik modellerine uygun olarak farklı şekillerde hazırlanabilen gelin el çiçeklerinde sadece beyaz güller değil pembe güller de kullanılabiliyor. Romantik bir görünüme sahip olan pembe güllerin saflığı ve temizliği sembolize eden beyaz güllerle buluşmasından doğan eşsiz gelin el çiçekleri de gelin adaylarının favorisi haline geldi.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.