Sevdiğinize Meyve Sepeti

Sevdiklerinize bir sürpriz yapmak istiyorsunuz ancak bu defa gerçekten onları şaşırtmak niyetindesiniz. O halde rotanızı hemen meyve sepetlerine çevirebilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi kentlerde son derece moda olan meyve sepeti göndermek artık Kütahya'da da trend haline gelmeye başladı. Mevsimin en taze meyveleri ile hazırlanan ve bir aranjman şeklinde sunumu yapılan meyve sepetleri  herkesi mutlu ediyor.

Özellikle kış mevsiminde meyvelerin daha sık tüketilmesi sevdiğinize meyve sepeti göndermeniz için tek başına yeterli bir neden olabiliyor. Şık bir sepet içerisinde hazırlanan meyveler sadece evlere gönderim için değil, ofislere gönderim için de son derece ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Meyve Sepeti ile Sürpriz Yapmak Moda!

Kırılan kalpleri onarmak, sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olmak, terfi alan ya da yeni işe giren yakınlarınızı tebrik etmek gibi pek çok amaçla çiçek göndermek yerine tercihinizi meyve sepeti göndermekten yana kullanabilirsiniz. Bu arada Kütahya'da çiçek ile birlikte meyve sepeti set olarak da gönderilebiliyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek için seçtiğiniz bir çiçeğin yanına bir de meyve sepeti ilave edebilir ve onların mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz.

Meyve sepetleri da hangi meyvelerin bulunduğu mevsime göre değiştiği için sizlere net bir listeden söz edemiyoruz. Sepet içerisinde sadece mevsimin meyveleri bulunduğu için son derece leziz bir sepet göndereceğinizden emin olabilirsiniz. Online sipariş sitemizden bu leziz sepetleri hemen inceleyebilir ve dilediğiniz adres için sipariş verebilirsiniz.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.