Terfi Alan Arkadaşa Hangi Çiçek Gönderilmeli?

Sevdikleriniz bazı özel durumlarda sizden çiçek bekleyebilir. Örneğin terfi eden sevdiklerinizi mutlu etmek için siz de çiçek gönderebilirsiniz. Ancak bu durumda terfi alan arkadaşa hangi çiçek gönderilmeli sorusunun yanıtını merak edeceksiniz. Aslında yanıt sadece bir değil çok sayıda farklı çiçeği kapsıyor. Çok sayıda çiçeğin terfi için son derece uygun bir seçenek olduğunu belirtebiliriz.

En ideal olanları ise saksı çiçekleridir. Saksı çiçekleri terfi alan arkadaşa hangi çiçek gönderilmeli diye düşünmekten sizi kurtarıyor. İşyerlerinde dekoratif amaçla da sıklıkla bulundurulan bu çiçeklerden daha ideal bir seçenek bulmakta zorlanabilirsiniz de diyebiliriz. Peki, hangi çiçekler böyle durumlarda daha fazla tercih ediliyor?

En Popüler Terfi Çiçekleri Hangileri?

Terfi durumunda gönderilen en yaygın çiçekler craton ve guzmania gibi sevilen çiçekler oluyor. Aynı zamanda marginata ve yukka gibi çiçeklerin de bir hayli popüler olduğunu belirtebiliriz. Tercihinizi hiç tereddüt etmeden şeflera çiçeğinden yana da kullanabilirsiniz. Çünkü sıra dışı yaprak görünümü ile bu çiçek de büyük bir ilgi görüyor.

Massengena ve benjamin çiçeklerine de yönelebilirsiniz. Ofislerde dekoratif açıdan en çok bu çiçekler tercih ediliyor. İç mekanlarda bakımı gayet kolay bir şekilde yapılabiliyor ve aynı zamanda ekstra bir bakım işlemine de gerek duymuyor. İhmal edilmemesi durumunda tüm güzelliğini uzun süre sergileyebilen çiçeklerin terfi için gayet uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.