Yeni İş Çiçeği Ne Olmalı?

Yeni bir işe başlayan yakınlarınıza hem başarı dileklerinizi iletmeniz hem de onların mutluluğuna ortak olmanız için şık bir çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için yeni iş çiçeği ne olmalı sorusu aklınızı karıştırabilir. Elbette gönderebileceğiniz sadece tek bir çiçek çeşidi yok. Çok sayıda çiçeğin seçenekleriniz arasında yer aldığını belirtmek isteriz.

Sadece çiçek seçimi yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Örneğin iş yerine vazo bulmak sıkıntılı olaraktır. Bu yüzden tercihinizi buket çiçeklerden yana yapmamaya özen göstermenizde fayda var. Daha çok kutuda çiçek aranjmanlarına yönelebilirsiniz. Alternatif olarak da saksı çiçeklerine yönelebilirsiniz. Saksı çiçekleri daha uzun süre kalıcı olduklarından daha çok tercih ediliyor.

İşyerine Gönderim İçin Uygun Çiçekler

İşyerinde dekoratif açıdan da bu çiçeklerin sıklıkla tercih edildiğini belirtelim. Dekorasyonu tamamlayan bu çiçekler aynı zamanda hoş bir hatıraya da dönüşebiliyor. Tercihinizi masa üzerinde dahi konumlandırılabilen küçük saksı çiçeklerinden yana kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işyerinde sık tercih edilen ve boyu çok daha uzun olan çiçeklerin de seçilebileceğiniz belirtmek isteriz.

Atatürk çiçeği, kalanso çiçeği, ortanca ya da guzmania gibi saksı bitkileri çok sık tercih ediliyor. Bununla birlikte craton ve areka bitkilerinin de yeni iş tebriklerinde ya da terfi tebriklerinde sık talep gören çiçekler olduğunu belirtebiliriz. Online sipariş sitemize tıkladığınızda karşınıza çok sayıda farklı çiçek çeşidi çıkacak. Bu seçeneklere göz atarak beğendiğiniz çiçek için sipariş verebilirsiniz.

© 2003 - 2017 | Kütahya Çiçekçi - Kütahya'dan Tüm Dünyaya | Tüm Hakları Saklıdır.